Tssf / Cmas

Yıldız Dalış Kursu

Bir yıldız dalıcı eğitimi sırasında, öğrenci dalış eğitmeni rehberliğinde kontrollü ve güvenli dalış yapmasını sağlayacak tüm temel dalış becerilerini öğrenir. Max 18 metreye inmeye yetkilidir. Gece dalışı yapamaz.

Tssf / Cmas 

2

Yıldız Dalış Kursu

Dalış becerilerini ilerletmek, dalış macerasını ve heyecanını daha da artırmak isteyen herkes için dalış eğitiminde önemli bir adımdır.

Tssf / Cmas 

3

Yıldız Dalış Kursu

Tssf / Cmas 

Uzman Dalıcı

Kursları

İlk yardım uzmanlığı 
Emergency First Response, birincil bakım (Kalp-akciğer-reanimasyon) konusunda yoğun bir eğitim ve İkincil Bakım (ilk yardım) ile yenilikçi bir ilk yardım programıdır.
Rescue Diver
Önceden edinilmiş becerilere dayanılarak, deniz ortamında oluşabilecek tüm sorunlara doğru çözümler bulup, doğru kararları verebilmek çok önemlidir. Bu yüzden bu kurs yüksek öncelikli bir kurstur.

Gece Dalışı Uzman Dalıcı Eğitimi

Gece dalışı çok özel bir deneyimdir! Karanlık sualtı dünyasının ortasında yalnızca kendi ışığınızla yüksek bir heyecan ve macera hissini yaşarsınız.
Derin Dalış Uzman Dalıcı Eğitimi 
Genellikle batıklar 30m veya altındaki derinliklerde bulunurlar. Ya da farklı hayvanları görme olasılığı daha yüksek olduğu için siz de bu derinliklere dalmak isteyebilirsiniz. Derin dalış tüplü dalışın en etkileyici yönlerinden biridir.
Batık Dalış Uzman Dalıcı Eğitimi 
Suyun altındaki batık gemiler, uçaklar ve kayıp hazineleri keşfetmek ister misiniz? O zaman PADI Wreck Diver kursu tam aradığınız kurs.
Sualtı Fotoğrafçılığı Uzmanlık Eğitimi
Dalış sırasında sıradışı, rengarenk, gizemli hayvan ve bitkilere rastlamak her zaman mümkündür. Bunu kendiniz ve yakınlarınız için belgelemek tatmin edici bir uğraş olabilir.
Yön Bulma Uzmanlık Eğitimi
Sualtında nerede olduğunuzu, bir noktadan bir noktaya nasıl gidileceğini, hangi yol ve mesafede olduğunu bilmek her zaman büyük avantaj sağlar.
Üst düzey Yüzerlilik Uzman Dalıcı Eğitimi 
Bir çok dalgıç temel eğitimlerinden sonra bile yüzerlikleri ile ilgili sorun yaşar. Bu kurs ile en önemli becerilerden biri olan yüzerliğinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın