Teknemiz

Ayfer Teknesi

Ayvalık limanında bulunan teknemiz dalış için özel tasarlanmış 40 kişi kapasiteli
60 m² güneşlenme alanına sahip butik dalış hizmeti veren bir teknedir.

Neden butik çalışıyoruz ?

Ayvalık’ta genellikle 70 -80 kişilik  kalabalık dalgıç  gruplarına hizmet veren büyük dalış tekneleri yerine biz bireysel dalıcılara hizmet vermekteyiz.  Büyük kalabalık dalış gruplarına hizmet veren teknelerde  uzun süre dalış için sıra beklenmesi,  ekipman bulma sıkıntıları,  su  altında kalabalık grupların olması nedeniyle keyif alamadıklarını gözlemledik… ayrıca 2019 yılında çıkan covid-19 salgını nedeniyle ‘Ne kadar az kişi, O kadar az risk.’ mantığı ile Ayvalık,ta güvenli hijyenik ve keyifli dalışlar için max 20 kişi ile butik çalışma kararı  aldık.

dalış teknesi covid-19 önlemleri

Butik çalışmanın avantajları nedir ?

  • Kalabalık olmaması nedeniyle dalıcılar ile daha çok ilgileniriz. Kalabalık teknelere göre grupları yetiştirme ve dönüş için bir telaşımız olmadığından suda daha çok zaman geçirir ve daha keyifli vakit geçirmenizi sağlarız.
  • Deneme dalışı sonrasında eğitime karar verebilir ve hemen aynı gün başlayabilirsiniz . ..
  • Kalabalık  teknelerde Deneme dalışları normalde 1 kere yapılır. çünkü 2. kez istenirse yetiştirilemez fakat teknemizde yarı ücreti karşılığında 2. kez deneme dalışı yapabilirsiniz .
  • Gelişim dalışları yapacak olan sertifikalı dalıcılar  uygun olduğu takdirde ücreti karşılığında 3. dalışı yapabilirler.

Tüplü dalış teknesi

Tekneyi kapatmak istiyoruz program nedir ?

Kapasitesi büyük bir tekneyi kapatma ihtimali düşük ve çok masraflıdır . Aileniz arkadaşlarınız yada grubunuzla uygun fiyata tekneyi günlük olarak sadece sizin grubunuza özel kiralayıp kapatabilirsiniz .

Bu nedenle tek düze bir konsept yoktur grubun isteğine göre kararlaştırılıp program hazırlanır . isterseniz saat 10 yerine size özel  13 te çıkabiliriz hava uygun ise sizin istediğiniz bir dalış  noktasına gidilebilir, teknede kahvaltı yapabilir, yemekte ister mangal yapılır isterseniz deniz mahsulleri ile ziyafet çekebilirsiniz.  ( Lütfen istediğiniz program için fiyat alınız . )

Teknemiz ile ilgili detaylı fotoğraflara ulaşmak için Ayvalık 3 sea dalış merkezi ziyaret ediniz.

Örnek: 05442925214

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir