Dalış merkezimiz bünyesinde başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar ilerleyebilir uzmanlık kurslarımıza katılarak uzman dalıcı olabilirsiniz.

Tssf / Cmas Yıldız Dalış Kursu Bir yıldız dalıcı eğitimi sırasında, öğrenci dalış eğitmeni rehberliğinde kontrollü ve güvenli dalış yapmasını sağlayacak tüm temel dalış becerilerini öğrenir. Max 18 metreye inmeye yetkilidir. Gece dalışı yapamaz.
Tssf / Cmas  2 Yıldız Dalış Kursu Dalış becerilerini ilerletmek, dalış macerasını ve heyecanını daha da artırmak isteyen herkes için dalış eğitiminde önemli bir adımdır.  
Tssf / Cmas  3 Yıldız Dalış Kursu  
  Tssf / Cmas  Uzman Dalıcı Kursları
İlk yardım uzmanlığı  Emergency First Response, birincil bakım (Kalp-akciğer-reanimasyon) konusunda yoğun bir eğitim ve İkincil Bakım (ilk yardım) ile yenilikçi bir ilk yardım programıdır.
Rescue Diver Önceden edinilmiş becerilere dayanılarak, deniz ortamında oluşabilecek tüm sorunlara doğru çözümler bulup, doğru kararları verebilmek çok önemlidir. Bu yüzden bu kurs yüksek öncelikli bir kurstur.
Gece Dalışı Uzman Dalıcı Eğitimi Gece dalışı çok özel bir deneyimdir! Karanlık sualtı dünyasının ortasında yalnızca kendi ışığınızla yüksek bir heyecan ve macera hissini yaşarsınız.
Derin Dalış Uzman Dalıcı Eğitimi  Genellikle batıklar 30m veya altındaki derinliklerde bulunurlar. Ya da farklı hayvanları görme olasılığı daha yüksek olduğu için siz de bu derinliklere dalmak isteyebilirsiniz. Derin dalış tüplü dalışın en etkileyici yönlerinden biridir.
Batık Dalış Uzman Dalıcı Eğitimi  Suyun altındaki batık gemiler, uçaklar ve kayıp hazineleri keşfetmek ister misiniz? O zaman PADI Wreck Diver kursu tam aradığınız kurs.
Sualtı Fotoğrafçılığı Uzmanlık Eğitimi Dalış sırasında sıradışı, rengarenk, gizemli hayvan ve bitkilere rastlamak her zaman mümkündür. Bunu kendiniz ve yakınlarınız için belgelemek tatmin edici bir uğraş olabilir.
Yön Bulma Uzmanlık Eğitimi Sualtında nerede olduğunuzu, bir noktadan bir noktaya nasıl gidileceğini, hangi yol ve mesafede olduğunu bilmek her zaman büyük avantaj sağlar.
Üst düzey Yüzerlilik Uzman Dalıcı Eğitimi  Bir çok dalgıç temel eğitimlerinden sonra bile yüzerlikleri ile ilgili sorun yaşar. Bu kurs ile en önemli becerilerden biri olan yüzerliğinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.