page contents

Türkiye sualtı sporları federasyonu tarafından yetkilendirilen Merkezimiz Balıkesir Ayvalıkta bulunmaktadır. Balıkesir , Edremit körfezinde İlk ve tek Cankurtaran ve Dalış eğitimi vermeye yetkili merkez özelliği taşımaktadır.

Hem Cankurtaran Eğitim merkezi hem de Dalış merkezi olarak faliyet göstermekteyiz.

SOS cankurtaran ve ilkyardım eğitim merkezinde bronz cankurtaran, gümüş cankurtaran, altın cankurtaran eğitimleri verilmektedir. Ayvalık 3 sea dalış merkezi 'nde de 1 yıldız dalış eğitimi, 2 yıldız dalış eğitimi, 3 yıldız dalış eğitimi ve uzman dalıcı eğitimleri  2 yıldz dalış eğitmeni rehber uzman dalıcı ve Gümüş cankurtaran Eğitmeni  ve yetkilisi Koray Gerçe tarafından verilmektedir.

Faaliyetlerimiz arasında kurumsal eğitimler, su güvenliği bilgilendirmesi, yönetici eğitimleri, cankurtaran malzeme ve ekipman temini,  personel istihdamı bulunmaktadır.

Üniversiteler ile birlikte açtığımız mesleki  cankurtaran kursları neticesinde üniversite öğrencileri   5 yıldızlı otellerde aqua parklarda belediyelerde çeşitli kurum ve kuruluşlarda 1200 ila 1500 arası maaş yemek, sigorta, ulaşım, lojman imkanlarıyla çalışma fırsatı yakaladı.

Ayrıca,  Bugün e kadar birçok devlet kurum ve kuruluşunda çalışan belediye, itfaiye, polis,  asker, güvenlik personeline kurum içi ihtiyaçlarına yönelik olarak bronz, gümüş, altın cankurtaran 1 yıldız dalıcı 2 yıldız dalıcı ve 3 yıldız dalıcı eğitimleri verilmiştir.